Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Kaçağı Tespiti : Karadeniz Tesisat olarak İstanbul’un en büyük su kaçağı tespit hizmet sistemini kurmanın, Avcılar’ın her noktasına su kaçağı tespit hizmeti vermenin ve bu sızıntının giderilmesi için gerekli montaj hizmetini vermenin gururunu yaşıyor ve devam ediyoruz. Bu alanda çalışmaya başladığımız ilk günkü gibi özen ve ciddiyetle çalışıyoruz. İstanbul’un herhangi bir semtinde yaşıyorsanız ve su sızıntısından şüpheleniyorsanız veya fark ediyorsanız bizimle iletişime geçerek destek alabilir, kaliteli bir kurulum operasyonu ile probleminizin en kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

İşyeriniz veya eviniz için su kaçağı tespiti için her an çalışmaya hazırız. Tam donanımlı ekip çalışanlarımız talebiniz ile en kısa sürede harekete geçecek ve sızıntının kaynağını ve nedenini tespit ederek sızıntının olduğu bölgeye sevk edilecektir. Kurulum ekibimiz öncelikle ilgili alanda ön keşif çalışması yapar ve su kaçağı bulmanın ilk aşaması bu çalışma ile tamamlanır. Akustik dinleme aracı ile herhangi bir kırılma, dökülme ve kazma işlemi yapılmadan kısa sürede sızıntının olduğu bölge tespit edilir ve ardından sadece sızıntının kırıldığı alan, sızıntıya neden olan boru tespit edilir ve tamiri yapılır. Onarım tamamlandıktan sonra alanda kapsamlı bir dinleme çalışması yapılır ve başka bir sızıntının söz konusu olup olmadığı belirlenir. Avcılar su kaçağı tespiti noktasında tüm mekanlara anında hizmet veren ekibimiz, fayanslarınızı onarım aşamasında bir bütün olarak kaldırır ve onarım sonrası aynı şekilde montajını yaparak size ekstra maliyet tasarrufu sağlar.

Karadeniz Tesisat ile %100 Kaliteli Hizmet

İstanbul’un her noktasına en hızlı su kaçağı tespit hizmetini vermeye devam ediyoruz. Ekibimizdeki tüm tesisat personeli, operasyonları alanında uzman olarak gerçekleştirirken profesyonel yöntemlerden yararlanırken, problemlerinizi sizin için en düşük maliyetlerle çözmek için becerilerini de en doğru ve verimli şekilde kullanırlar Su kaçağından kaynaklanan mağduriyeti en az hasar ve risk ile ortadan kaldırarak hizmeti gerçekleştiriyoruz. Su kaçağının neden olabileceği tavan akımı, çürüme, su baskını gibi olası tüm riskleri denetleyen ekibimiz, yaşadığınız sorunun ve sızıntının sebebinin kapsamlı analizini yaptıktan sonra işi en kapsamlı şekilde gerçekleştirir.

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

7/24 TELEFON NUMARASI 0 541 647 51 52